O firmie

Ponad 20 lat na rynku
importu & exportu

Już ponad 2000 kierowców z całego świata porusza się naszymi pojazdami.

alternatywny

Kim jesteśmy
i co oferujemy?

Od ponad 20 lat zajmujemy się importem, eksportem oraz transportem pojazdów użytkowych. Importujemy pojazdy głównie z Europy Zachodniej. Współpracując ze sprawdzonymi partnerami handlowymi, posiadamy szereg własnych punktów zakupowych, dzięki którym mamy stały dostęp do najlepszych, aktualnie dostępnych egzemplarzy pojazdów. Współpracujemy z klientami z Europy Środkowej, Wschodniej oraz krajami arabskimi.

Solidna oferta to podstawa naszej działalności

Sprawdzone pojazdy to filar bezproblemowej i bezpiecznej transakcji. Naszym klientom oferujemy wyłącznie pewne rozwiązania, które są gwarantem bezproblemowego użytkowania. Każdy z oferowanych przez nas pojazdów jest sprawdzany w naszym warsztacie a ewentualne usterki są natychmiast usuwane.

Kupując nasze pojazdy masz pewność, że:
– pochodzą z legalnego źródła
– są bezwypadkowe
– są sprawne technicznie w momencie sprzedaży

Pracujemy w pocie czoła by sprostać Twoim oczekiwaniom

Od samego początku istnienia naszego przedsiębiorstwa stawiamy na budowanie dobrych relacji z naszymi klientami gdyż takie podejście owocuje długofalową i owocną współpracą oraz pozwala na osiąganie coraz lepszych wyników sprzedażowych. To wszystko przekłąda się z kolei na nieustanny rozwój firmy zarówno pod kątem zdobytego doświadczenia jak i budowania kapitału pozwalającego stale poszerzać zakres świadczonych usług.