polski
angielski
niemiecki
francuski
rosyjski
arabski
O nas
Kontakt
skup ciężarówek

Alg-Pol to przeszło 20-letnie doświadczenie w branży importu i eksportu pojazdów użytkowych – prowadzimy własny skup aut ciężarowych. Oferujemy również transport niskopodwoziem. Siedziba naszej firmy to miejscowość Buk znajdująca się koło Poznania – tutaj znajdują się nasze magazyny i plac parkingowy.

Importujemy pojazdy w szczególności z Europy Zachodniej – współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami handlowymi i posiadamy tam własne punkty zakupowe, dzięki którym skupujemy dla naszych klientów najlepsze modele. Również regularnie bierzemy udział w licznych przetargach samochodowych. Współpracujemy również z klientami z Europy Środkowej i Wschodniej i z krajów arabskich.

Sprzedaż realizujemy bezpośrednio lub też przy wsparciu firm kredytowych i firm leasingowych, dzięki czemu każdy z naszych klientów może wybrać dla siebie najbardziej dogodną formę finansowania.

Dzięki współpracy z serwisami marek Daf, Man, Mercedes, Volvo, Iveco, Renault, Scania jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczną transakcję. Dysponujemy własnym zaawansowanym zapleczem technicznym, a każdy importowany pojazd poddawany jest dokładnemu przeglądowi technicznemu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z ofertą na stronie i zachęcamy do kontaktu z nami!

import samochodów użytkowych
ALG-POL sp.z o.o. sp.k.
ul Przemysłowa 3
64-320-Buk
TEL.
61 8940023 od 07:00-16:00
MOBILE.
602 788 415
FAX.
61 894 01 76
import i skup samochodów użytkowych
biuro@algpol.pl
marek@algpol.pl
kuba@algpol.pl
import pojazdów użytkowycheksport pojazdów użytkowych